HAKKIMIZDA

bebegimyanimda.com, ev ve iş yerleri için güvenlik çözümleri sunan , lider elektronik güvenlik firması ViksaTeknoloji Hiz. kuruluşudur. 2015 yılından bu yana sektörde üstün projeleri gerçekleştiren viksateknoloji , Bebek Kamera Sistemleri sektöründe ki açığı görerek , teknolojinin getirdiği yenilikleri, başarılara imza attığı tecrübesi ile birleştirerek yeni şirketi bebegimyanimda.com ile Bakıcı ve Bebek Kamerası alanlarında da pazarın etkin ve güçlü bir oyuncusu olmayı hedeflemektedir.

bebegimyanimda.com ile evlerde kurulacak olan kamera sistemleri, kullanıcılarımızın ihtiyaçlarına uygun olarak dizayn edilmektedir. Uzman satış danışmanlarımızın montaj öncesinde yaptıkları ücretsiz keşif esnasında, yaşam senaryolarına uygun kamera sisteminin bileşenleri tespit edilip müşteri ihtiyaçlarına karşılık veren en uygun konfigürasyon yapılandırılmaktadır.

Müşterilerine sunduğu hizmetler ile birlikte her geçen gün daha da büyüyen bebegimyanimda.com Ailesi olarak öncelikli hedefimiz, gelecek yıllarda kullanıcılarımıza Maksimum Müşteri Memnuniyeti felsefesiyle en iyi hizmeti sunarak yaşamlarını kolaylaştırmak, evlerinde sevdikleriyle birlikte güvenle yaşayacakları bir ortam yaratmaktır.

bebegimyanimda.com Ailesi’ne sizleri de bekleriz…

KAMERA SİSTEMİ NEDEN ÖNEMLİ

Kamera Sistemi Neden Önemli ?

•Bakıcım , bebeğime nasıl davranıyor ?

•Bakıcım , bebeğimin yanında argo kelimeler kullanıyor mu ?

•Yardımcım , yapması gereken herşeyi doğru ve tam yapıyor mu ?

•Evimde herşey yolunda mı ? . . .

Bunun gibi nice sorular var kendimize sormamız gereken. Bebegimyanimda.com ailesi olarak ,kafanızda ki tüm soru işaretlerini ortadan kaldırmayı hedefliyoruz. Bütçenizi sarsmayan , rekabetçi ve uygun fiyat seçeneklerimiz ile herkesin evine Kamera Sistemi kuruyoruz!

 

· Aşağıda ki paketlerimiz en çok tercih edilen seçeneklerdir. İhtiyacınıza göre kamera adedi artabilir veya azalabilir.