Satın alma işlemini gerçekleştirmeden görüntüleri görebilirmiyim ?

Tabiki ,Bebegimyanimda.com ailesi tarafından ücretsiz keşif ve demo kurulum hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Kıdemli Teknisyen arkadaşlarımız , eviniz de ücretsiz keşif sağlıyor , ihtiyaçlarınızı belirliyor. Daha sonrasın da eviniz de hiçbir ücret ödemeden ve işlem yapmadan( Kırma işlemi , herhangi bir yere zarar verme , zidalama vb. ) demo kurulum sağlanıyor. Siz ; demo kurulum da , evinizin ihtiyacınıza göre belirlediğimiz ürün ve ekipmanları keşfederek , görüntü kalitesini görebileceksiniz. Sonrasın da onay vermeniz durumunda montajınız başlayacaktır.

Eve bakıcı için gizli kamera kurulabilir mi ?

Gizli kamera sistemleri , yaşanacak olayları engellemediği gibi , hukuksal olarak da yasal değildir. Bu sebeple , Bebegimyanimda.com ailesi olarak gizli kamera sistemleri kurmamaktayız.

Kablosuz sistem kurabiliyor musunuz ?

Bazı mecralar da kablosuz bebek bakıcı kameraları satılmaktadır. Ancak , kablosuz sistemlerde istenilen sonucun alınamaması ve sistemin uzun ömürlü olmayışından dolayı bir çok kişi mağdur olmuştur. Bu sebeple Bebegimyanimda.com ailesi olarak kablosuz sistem çözümlerimiz bulunmamaktadır.

Evimde kablo kirliliği veya herhangi bir yere zarar verme durumları olur mu ?

Kurulum esnasında yapılan kablolamanın tamamı ince ev ortamına uygun kablo kanalları içerisine gizlenmektedir. Evinizde açıkta görünen herhangi bir kablo kirliliği oluşmaz .Bebegimyanimda.com ailesi olarak görevlendirdiğimiz tüm Teknisyen arkadaşlarımız , Kıdemli olup , son derece eğitimli ve sertifikalıdır.

Bebeğimizi akıllı telefonlarımız dan seyredebilirmiyim ?

Tabiki , Bebegimyanimda.com olarak kurmuş olduğumuz sistemleri dünyanın neresinde olursanız olun gerek canlı , gerek ise geçmiş görüntüleri ; telefon , tablet ve bilgisayarlarınızdan izleyebilirsiniz.

Görüntüleri 3. Kişiler görebilir mi ?

Bu kesinlikle mümkün değildir. Bebegimyanimda.com olarak kurmuş olduğumuz her sistemde müşterilerimiz , kullanıcı adı ve kendilerine ait şifre belirlemektedirler. ( Harf ve rakamlardan oluşan ) Sisteme giriş bu şifre ile sağlanmaktadır.

Servis ve Ürün Garantisi şartlarınız nelerdir ?

bebegimyanimda.com olarak kurmuş olduğumuz tüm sistemlere , 2 yıl yerinde sınırsız servis ve elektronik arızalara karşı ürünlere bire bir değişim garantisi veriyoruz.